Nawigacja Nawigacja

Wydział Biologii

Dzień Otwarty UJ

07.03.2024
Prezentacje wydziałów i jednostek, wykłady otwarte, spotkania z organizacjami studenckimi i jednostkami UJ. Zapraszamy na Dzień Otwarty UJ 2024!
więcej o Dzień Otwarty UJ
Tydzień Jakości Kształcenia (11-15 marca) – zapraszamy do rejestracji!
Sprawy studentów i doktorantów

Tydzień Jakości Kształcenia (11-15 marca) – zapraszamy do rejestracji!

26.02.2024
Wszystkie osoby kształcące się na naszej Uczelni zapraszamy do udziału w ponad 70 wydarzeniach – stacjonarnych, zdalnych i hybrydowych. Temat tegorocznej edycji to (R)ewolucja cyfrowa w dydaktyce i pracy uczelni.
więcej o Tydzień Jakości Kształcenia (11-15 marca) – zapraszamy do rejestracji!
Ruszają zajęcia ogólnouczelniane w semestrze letnim

Ruszają zajęcia ogólnouczelniane w semestrze letnim

20.02.2024
Czy chcesz dowiedzieć się jak przewidywać geopolitykę? Zrozumieć tajemnice białek? Obejrzeć z bliska intymne życie roślin? Te i inne tematy możesz poznać w ramach zajęć prowadzonych na Uniwersytecie Jagiellońskim i otrzymać za to punkty ECTS.
więcej o Ruszają zajęcia ogólnouczelniane w semestrze letnim
Ruszyła Ocena Zajęć Dydaktycznych

Ruszyła Ocena Zajęć Dydaktycznych

12.01.2024
Zachęcamy do podzielenia się opinią na temat zajęć w krótkich, anonimowych ankietach – miej wpływ na jakość kształcenia!
więcej o Ruszyła Ocena Zajęć Dydaktycznych

29.12.2023
Rektor UJ ustalił listę najlepszych absolwentów studiów pierwszego i drugiego stopnia, jednolitych magisterskich, studiów doktoranckich oraz absolwentów Szkół Doktorskich w roku akademickim 2022/2023. Lista tworzona jest w celu wydania zaświadczeń niezbędnych do ubiegania się przez absolwentów pobierających kredyt studencki o jego częściowe umorzenie.
więcej o Lista najlepszych absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego w roku akademickim 2022/2023