Nawigacja Nawigacja

Ostatnie dni letniej Oceny Zajęć Dydaktycznych

Ostatnie dni letniej Oceny Zajęć Dydaktycznych

15.09.2023
Zachęcamy do podzielenia się opinią na temat zajęć w krótkich, anonimowych ankietach – do 22 września.
więcej o Ostatnie dni letniej Oceny Zajęć Dydaktycznych
Zapisy na wykłady z cyklu Artes Liberales

Zapisy na wykłady z cyklu Artes Liberales

14.09.2023
15 września o godzinie 12:00 rozpoczynają się zapisy na wykłady z cyklu Artes Liberales na semestr zimowym roku akademickiego 2023/2024.
więcej o Zapisy na wykłady z cyklu Artes Liberales

31.08.2023
W terminie od 1 do 13 września odbędzie się nabór wniosków o przyznanie miejsca w akademiku skierowany do wszystkich studentów bez względu na rok studiów (UJ bez CM) oraz o przyznanie miejsca w Domu Doktoranta.
więcej o IV tura naboru wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim i Domu Doktoranta
Przyznanie miejsc w domach studenckich - wyniki III tury

Przyznanie miejsc w domach studenckich - wyniki III tury

31.08.2023
Zakończyła się trzecia tura przyznań miejsc w domach studenckich, skierowana do wszystkich studentów zarówno wyższych lat jak i przyjętych na pierwszy rok studiów pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich. Wynik rozpatrzenia wniosku można znaleźć klikając "Szczegóły" swojego wniosku w USOSweb. Informacja o numerze konta do przelewu opłaty rezerwacyjnej zostanie przesłana w wiadomości e-mail w późniejszym terminie.
więcej o Przyznanie miejsc w domach studenckich - wyniki III tury

11.08.2023
12 sierpnia rozpocznie się nabór wniosków skierowany do wszystkich studentów, zarówno tych z wyższych lat studiów, jak i przyjętych na studia pierwszego stopnia, drugiego stopnia i jednolite studia magisterskie w roku akademickim 2023/2024. Jednocześnie uruchomiona zostanie III tura naboru wniosków o przyznanie miejsca w Domu Doktoranta.
więcej o III tura naboru wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim i Domu Doktoranta