Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Nawigacja Nawigacja

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Rekrutacja na studia na Wydziale Biologii

Wydział Biologii UJ zaprasza na cztery kierunki dwuletnich studiów magisterskich: Biologia, Neurobiologia, Zarządzanie Zasobami Przyrody oraz Environmental Protection and Management

Studia dostarczają najnowszej wiedzy i praktycznych umiejętności poszukiwanych na rynku pracy. Zaproszenie jest skierowane zarówno do absolwentek i absolwentów studiów I stopnia na Wydziale Biologii UJ, jak i innych kierunków, nie tylko biologicznych.

Podstawa kwalifikacji

Podstawą kwalifikacji na kierunek Biologia II stopnia jest dyplom licencjata na kierunku Biologia, a na kierunek Neurobiologia, dyplom licencjata kierunku Neurobiologia, uzyskany na Uniwersytecie Jagiellońskim lub poza nim.

Absolwenci i absolwentki innych kierunków studiów są przyjmowani na studia w oparciu o wynik rozmowy kwalifikacyjnej. Zagadnienia do rozmowy: https://biologia.uj.edu.pl/rekrutacja, https://neurobiologia.wb.uj.edu.pl/rekrutacja.
Podstawą kwalifikacji na Zarządzanie Zasobami Przyrody oraz Environmental Protection and Management jest dla wszystkich rozmowa kwalifikacyjna, prowadzona odpowiednio w języku polskim i angielskim. Rozmowa kwalifikacyjna dotyczy motywacji i przygotowania kandydata do podjęcia studiów oraz ogólnych problemów ochrony przyrody.

Terminy:

Biologia, Neurobiologia i Zarządzanie Zasobami Przyrody: Pierwsza tura rekrutacji rusza 04.06.2024
Environmental Protection and Management: rekrutacja w trybie ciągłym.

Więcej informacji: https://irk.uj.edu.pl/pl/offer/II_P_24/

Pliki do pobrania
pdf
Oferta studiów II stopnia na Wydziale Biologii