SymBioSE 2011 Switzerland

SymBioSE, czyli sympozjum dla studentów biologii z Europy (Symposium of Biology Students in Europe) jest corocznym spotkaniem dla studentów biologii uczących się na studiach licencjackich, magisterskich i doktoranckich. W 2011 roku będziemy obchodzić jego piętnastą rocznicę i będzie ono miało miejsce w Bazylei w Szwajcarii.

Głównym celem tego sympozjum jest zapewnienie ogólnoeuropejskiego pomostu naukowego dla studentów biologii oraz poszerzenie horyzontów jego uczestników. Jest to osiągane poprzez różnorodne wykłady, warsztaty, wycieczki i prezentacje samych studentów, które to ułatwiają stworzenie kontaktów pomiędzy wszystkimi uczestniczącymi studentami oraz mają na celu rozbudzić dyskusje i wymianę kulturową.

www.symbiose.eu.org/2011

Data opublikowania: 30.09.2010