Rejestracja na zajęcia w roku akademickim 2017/18

Rejestracje na przedmioty odbywające się w roku akademickim 2017/2018 (semestr zimowy i kursy roczne) dla studentów kierunków: Biologia, Ecology and evolution, Zarządzanie zasobami przyrody, Ochrona Środowiska

odbędą się w  następujących terminach:

• I etap:

od 23.09.2017r., od godz. 10:00 do 04.10.2017r. do godz. 23:59 - rejestracja bezpośrednia do grup

• II etap:

Przed rozpoczęciem rejestracji zostanie ogłoszona lista kursów zawieszonych z powodu niewystarczającej liczby uczestników.

od 07.10.2017r., od godz. 10:00 do 18.10.2017r. do godz. 23:59 – rejestracja uzupełniająca - bez możliwości wyrejestrowywania się z przedmiotów.

Rejestracja na przedmioty z semestru letniego odbędzie się w lutym 2018 roku.

• W razie problemów z hasłem logowania należy zgłosić się do Sekretariatu.
  • Szczegółowe instrukcje dla studentów do modułu rejestracji w systemie USOSweb znajdują się w zakładce http://usosownia.uj.edu.pl/node/66
  • Przypominamy, że zgodnie z Zarządzeniem nr 93 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z 29 sierpnia 2017 roku konieczne jest podpinanie na bieżąco (tego samego dnia) przez studenta wybranych przedmiotów pod program studiów w systemie USOSweb.Rejestracja na przedmiot bez dokonania podpięcia będzie traktowana jako nieskuteczna. Z przedmiotów niepodpiętych studenci będą wyrejestrowywani automatycznie w trakcie najbliższej planowej migracji danych między USOSweb a USOS.
  • Deklarację przedmiotów z semestru zimowego i rocznych należy złożyć w sekretariacie w dniach 24 - 27.10.2017 r.
  • Wybór każdego dodatkowego kursu oznacza obowiązek zaliczenia go na danym roku studiów.
  • POWTARZANIE PRZEDMIOTU:

Student, który zaliczył ćwiczenia, seminaria lub konwersatoria wchodzące w skład powtarzanego przedmiotu może wystąpić z wnioskiem do z-cy Dyrektora Instytutu Nauk o Środowisku o przepisanie uzyskanej oceny w terminie do 2 października w przypadku przedmiotów z semestru zimowego i całorocznych oraz do 30 stycznia w przypadku przedmiotów z semestru letniego. Rejestracji na taki przedmiot dokona sekretariat, w pozostałych przypadkach należy zarejestrować się na powtarzany kurs.

Data opublikowania: 22.09.2017