Warsztaty: AUTOPREZENTACJA i KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA

Serdecznie zapraszamy studentów na bezpłatne warsztaty

AUTOPREZENTACJA i KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA

Przygotowujesz się do publicznego wystąpienia w ramach obrony pracy licencjackiej lub magisterskiej? Odczuwasz niepokój przed zbliżającym się wystąpieniem na konferencji? Masz niepowtarzalną szansę, aby popracować nad swoim warsztatem mówcy i zwiększyć pewność siebie!

Warsztaty są kierowane do studentów studiów I i II stopnia Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi. Mile widziani będą także inni zainteresowani wywodzący się ze środowiska naukowego UJ.

Warsztaty poprowadzi Elżbieta Pogoda, doktorantka interdyscyplinarnych studiów doktoranckich ECOLOGY prowadzonych w Instytucie Nauk o Środowisku UJ, która odbyła intensywny kurs „train the trainer" w prestiżowej szkole Ivey Business School w Kanadzie (London, Ontario) w ramach programu Transformation.doc organizowanego przez MNiSW.  Szkoła Ivey kształci doskonałych managerów i biznesmenów, szlifuje warsztat polityków i mówców. Ela Pogoda pragnie podzielić się zdobytą wiedzą i umiejętnościami z zakresu rozwijania umiejętności miękkich.

Co będziemy robić?

Warsztaty mają formę interaktywną, wszyscy uczestnicy biorą aktywny udział. Będziemy pracować dwie godziny w kameralnych grupach (10-15 osób), przygotowywać mini prezentacje i dyskutować w przyjaznej atmosferze J

Kiedy?

Do wyboru jeden z trzech terminów:

28 czerwca godz. 10-12*

28 czerwca godz. 14-16*

29 czerwca godz. 10-12*

*Godziny mogą ulec przesunięciu dla zorganizowanej grupy min 10 osób.

Gdzie?

Kampus UJ, INoŚ ul.Gronostajowa 7, Sala 1.0.4.

Warsztaty są nieodpłatne. Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia proszę wysyłać do 17.06.2016 na adres elzbieta.pogoda1@gmail.com w treści podając: imię, nazwisko, kierunek i rok studiów, preferowany termin warsztatów.

Data opublikowania: 10.06.2016