Wysokiej jakości, płatne staże dla studentów Zarządzania Zasobami Przyrody w 2017 roku!

Siedmiu studentów Zarządzana Zasobami Przyrody będzie miało możliwości skorzystania z płatnych staży w ramach projektu pt. „Wysokiej jakości staże zawodowe rozwijające kompetencje dla studentek i studentów kierunków biologicznych i nauk o Ziemi Uniwersytetu Jagiellońskiego", realizowanego przez Wydział Biologii i Nauk o Ziemi, finansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Studenci będą mieli możliwości realizacji 3-miesięcznych staży, objętych stypendium stażowym, z dofinansowaniem zakwaterowania, dojazdu do miejsca odbywania stażu, pokrytymi kosztami ubezpieczenia, badań lekarskich i materiałów niezbędnych do realizacji stażu.

Celem projektu jest rozwój kompetencji zawodowych, samoorganizacyjnych i interpersonalnych osób wkraczających na rynek pracy. Zapewniona zostanie wysoka jakość staży odbywanych przez studentów. Każdy stażysta otrzyma wsparcie przy wyborze miejsca odbywania stażu oraz przy formułowaniu programu stażu.

Rekrutacja rozpocznie się w styczniu 2017 roku!

Data opublikowania: 25.05.2016