Eksperymenty na zwierzętach w ramach pracy magisterskiej

Szanowni Państwo,

zgodnie w wymogami obowiązującej ustawy z dnia 15 stycznia 2015 r. o doświadczeniach na zwierzętach (Dz. U. poz. 266) uprzejmie informujemy, że studenci I i II roku studiów uzupełniających magisterskich wykonujący w ramach pracy magisterskiej eksperymenty na zwierzętach muszą posiadać "Wyznaczenie osoby uczestniczącej w procedurach w doświadczeniu na zwierzętach". Ww. studenci mogą otrzymać stosowne wyznaczenie na podstawie zaświadczenia o zaliczonym kursie Hodowla i użytkowanie zwierząt laboratoryjnych (WBNZ-372).

Zaświadczenie wystawia Pani mgr Małgorzata Kus, sekretariat ds. studenckich kierunku biologia.

Studenci studiów I stopnia planujący eksperymenty na zwierzętach będą mogli otrzymać ww. wyznaczenie po zaliczeniu uzupełnionego w wymagane treści kursu WBNZ-372 prowadzonego od roku akademickiego 2015/2016.

W razie pytań i wątpliwości wszelkich wyjaśnień udziela Pani mgr Elżbieta Pochroń, tel. 664 -5404, pok. 3.1.19, mail: elzbieta.pochron@uj.edu.pl.

Wniosek o wyznaczenie osoby uczestniczącej w procedurach na zwierzętach.

Data opublikowania: 16.12.2015