Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Nawigacja Nawigacja

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

„Kariera na lato(a)! Przygotuj się do wejścia na rynek pracy z Biurem Karier UJ!”. Zapraszamy na lipcowe konsultacje i webinary

„Kariera na lato(a)! Przygotuj się do wejścia na rynek pracy z Biurem Karier UJ!”. Zapraszamy na lipcowe konsultacje i webinary

Właśnie kończysz studia? Przed Tobą już tylko obrona? A może po prostu chcesz wykorzystać to lato na skuteczne wejście na rynek pracy? Jeśli tak, to właśnie Ciebie zapraszamy na cykl lipcowych webinarów i konsultacji pt. „Kariera na lato(a)! Przygotuj się do wejścia na rynek pracy z Biurem Karier UJ”!

O wydarzeniu

Wydarzenie obejmie szereg spotkań on-line oraz konsultacji indywidualnych dzięki którym otrzymasz pełen pakiet wiedzy, umiejętności i inspiracji, aby rozpocząć swoją karierę zawodową! Będą się one odbywać w wybrane dni przez cały lipiec i obejmą tematykę m.in.:

  • marki osobistej,
  • wyznaczania celów zawodowych,
  • efektywnego (i efektownego) profilu na LinkedIn,
  • metod i narzędzi poszukiwania pracy na obecnym rynku,
  • podstawowych praw i obowiązków pracownika oraz rodzajów umów.

Nie zabraknie również indywidualnych konsultacji CV czy przygotowania do rozmowy rekrutacyjnej. Spotkania poprowadzą nasze doradczynie zawodowe oraz zaproszeni eksperci. Do udziału zapraszamy przede wszystkim świeżo upieczonych absolwentów i absolwentki naszego uniwersytetu, a także wszystkich, którzy chcą te wakacje wykorzystać na wejście na rynek pracy.

Harmonogram i zapisy

Harmonogram wydarzeń w ramach cyklu „Kariera na lato(a)! Przygotuj się do wejścia na rynek pracy z Biurem Karier UJ”! znajduje się w kalendarzu wydarzeń. Na spotkania obowiązują zapisy. Nie zwlekaj, na część wydarzeń obowiązuje limit miejsc. Do zobaczenia w lipcu – w Biurze Karier oczywiście! ;)